Грант для підприємств з прифронтових територій

Industry:
PinUp

Від кого програма

Forbes Ukraine та PIN-UP

Сума

Від 200 000 грн до 500 000 грн

Forbes BrandVoice та PIN-UP вперше запускають грантову програму для допомоги мікро- та малим підприємцям, які працюють на територіях, близьких до фронту.

Хто може отримати?

Фізичні або юридичні особи – підприємці, що зареєстровані або фактично працюють у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

До грантової програми запрошуються підприємства, що за підсумками 2023 року мають середньорічну кількість працівників не більше 10 осіб та виторг до 80 млн грн.

Важливо, щоби бізнес був зареєстрований не пізніше 1 липня 2023 року, щоб його власник вже подав фінансову звітність за минулий рік і, звичайно, готовий був поділитися нею із членами журі грантової програми.

На що можна використати?

Грантові кошти можна спрямувати на розвиток власного бізнесу.

Термін подачі заявки

05.05.2024

Як податись?

1. Збір заявок. Триватиме з 18 березня по 05 травня 2024 року. Учасники, які відповідають всім умовам, заповнюють анкету, що надходить на розгляд журі.

2. Перевірка та оброблення заявок триватиме до 10 травня.

3. Визначення фіналістів триватиме з 13 до 19 травня. Члени журі оцінюють кожну заявку, що пройшла перевірку, за 10-бальною шкалою та визначають її середній бал. Після цього обирають до 30 учасників конкурсу, що виходять у фінал.

4. Співбесіди з учасниками проходитимуть до 10 червня. В цей час журі проводить 15-хвилинні онлайн-зустрічі з фіналістами грантової програми. За результатами співбесід члени журі повторно оцінюють учасників за шкалою від 1 до 10 та визначають середній бал кожної заявки, який і стане підсумковим результатом кожного учасника.

5. Визначення переможців проєкту та оголошення результатів грантової програми на церемонії нагородження – 26 червня.