Грант для технологічних стартапів

Industry:
Seeds of bravery

Від кого програма

European Unioin

Сума

€60 000

Місія проєкту Seeds of Bravery полягає в тому, щоб сприяти розмаїттю, просувати індустрію глибоких технологій і стимулювати сотні інновацій на базі UA, що принесуть користь кінцевим користувачам у Європі, Україні та за її межами, об’єднуючи між собою компанії та уряди на користь МСП та індивідуальних клієнтів.

Хто може отримати?

Українські інноваційні технологічні компанії, що повинні:

  1. Бути зареєстрованим в Україні або бути переселеним з України до однієї з держав-членів Європейського Союзу та його заморських країн і територій (OCT) або до асоційованих країн Horizon Europe після 24.02.2022 р.
  2. Бути зареєстрованим в одній із держав-членів Європейського Союзу та його заморських країнах і територіях (OCT) або асоційованих країнах Horizon Europe після 24.02.2022 р.
  3. Мати принаймні одного засновника або співзасновника, який працює повний робочий день у компанії.
  4. Мати принаймні одного засновника чи співзасновника, або топ-менеджера (генерального директора, технічного директора, головного операційного директора або еквівалентну ключову посаду), який має українське громадянство.

На що можна використати?

На втілення технологічних стартапів.

Термін подачі заявки

25.06.2024

Як податись?

  1. Зареєструйтеся як користувач на платформі FundingBox OnePass і заповніть коротку форму заявки на Seeds of Bravery (UASEED).
  2. Якщо ваша коротка заявка буде прийнята, ви отримаєте посилання із запрошенням для доступу до системи управління USF і подання повної та повної пропозиції.