Seeds of Bravery- проект для підтримки українських технологічних стартапів.

Industry:

Від кого програма

Європейський Союз

Сума

€60 000

Seeds of Bravery (UASEEDs) базується на мережі з 17 партнерів і 2 асоційованих партнерів, які інтегрують українських технологічних новаторів на європейські ринки. Ми прагнемо зміцнити технологічний ландшафт України, підтримуючи місцевих підприємців для досягнення глобального успіху. 

Хто може отримати?

Ми шукаємо українські інноваційні технологічні компанії (стартапи та масштабні компанії), які розробляють інноваційні послуги або п

Компанії повинні:
  • бути зареєстрованим в Україні або бути переселеним з України до однієї з держав-членів Європейського Союзу та його заморських країн і територій (OCT) або асоційованих країн Horizon Europe після 24.02.2022 р.
  • бути зареєстрованим в одній із держав-членів Європейського Союзу та його заморських країнах і територіях (OCT) або асоційованих країнах Horizon Europe після 24.02.2022 р.
  • мати принаймні одного засновника або співзасновника, який працює повний робочий день у компанії
  • мати принаймні одного засновника чи співзасновника, або топ-менеджера (генерального директора, технічного директора, головного операційного директора або еквівалентну ключову посаду), який має українське громадянство.Як застосовувати?

Зареєструйтеся як користувач на платформі FundingBox OnePass і заповніть коротку форму заявки на Seeds of Bravery (UASEED).

Ми перевіримо вашу прийнятність автоматично (цей крок не дозволить вам заповнити довгу повну пропозицію). Цей крок є унікальним, і вам доведеться виконати його лише один раз для кожної компанії для всіх програм підтримки UASEED.

Якщо ваша коротка заявка буде прийнята, ви отримаєте посилання із запрошенням для доступу до системи управління USF і подання повної та повної пропозиції.

Після виконання цих двох кроків ваша повна пропозиція буде розглянута для оцінки.Термін подачі заявки

25.09.2024

Як податись?

Процес подання заявок відбувається через платформу.