Жіночий візійний акселератор «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація»

Industry:
Відважна

Від кого програма

Дія.Бізнес

Сума

від 100 000 до 500 000 грн

Новий сезон візійного жіночого акселератора «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» впроваджує мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та глобальної ініціативи She’s Next Empowered by Visa.

Хто може отримати?

Підприємиці, які тільки хочуть створити бізнес, так і досвідчених, які потребують підтримки у розвитку підприємства. Долучитися можуть всі жінки незалежно від віку, регіону та досвіду ведення бізнесу.

На що можна використати?

На учасниць очікує:

  • по 100 000 гривень фінансової підтримки для 40 учасниць
  • по 400 000 гривень додаткового фінансування отримають 3 фіналістки в категоріях: «Дебютантка», «Візіонерка», «Безбар’єний бізнес-проєкт»
  • 17 освітніх модулів, 14 провідних бізнес-спікерів та 150 експертів у межах буткемпів

Акселератор поєднуватиме два формати навчання.

Онлайн-навчання, де учасниці проходитимуть загальну освітню програму, яка базуватиметься на принципах практичності, інтерактивності та провідних підходах у бізнес-освіті на чолі із провідними спікерами.

Офлайн та віртуальний буткемпи на базі 10 центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес, де учасниці пройдуть поглиблене навчання з бізнесу та отримають менторський супровід.

Перевага участі в буткемпах надаватиметься інклюзивним бізнес-проєктам та тим, хто готовий імплементувати дані принципи у діяльність підприємства.

Тривалість освітньої програми: травень-серпень 2024 року

Термін подачі заявки

28.04.2024

Як податись?

Заповнити анкету та додати всі необхідні документи до заявки